Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Referat Finansowo - Budżetowy

Skarbnik Gminy

Wiesława Pytka

tel.48 615 70 03 w. 105

skarbnik@wysmierzyce.pl

Ksiegowość budżetowa

Katarzyna Miros - główny specjalista

tel. 48 615 70 03 w. 106

miros@wysmierzyce.pl

Wieloosobowe samodzielne stanowisko ds. ekonomicznej obsługi oświaty

Halina Badowska - główna księgowa

badowska@wysmierzyce.pl

Mariola Jaworska - referent d/s ekonomiczno-administracyjnych

jaworska@wysmierzyce.pl

tel.  48 615 70 03 w. 114

Księgowość podatkowa

Jolanta Cybulska - inspektor

cybulska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 115

Sylwia Leśnowolska - referent

lesnowolska@wysmierzyce.pl

Referat Organizacyjno - Administracyjny

Justyna Wiśniewska - główny specjalista

tel. 48 615 70 03 w.101

Kinga Pakuła  - referent

tel. 48 615 70 03 w. 107

biurorady@wysmierzyce.pl

Katarzyna Ogorzałek - specjalista

k.badowska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 107

Referat Spraw Obywatelskich 

Agnieszka Szymańska - zastepca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

szymanska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 110

Katarzyna Wilewska

wilewska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 110

Samodzielne stanowisko ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego

Karol Dąbrowski - inspektor

karoldabrowski@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 108

Referat Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Ochrony Środowiska

Mieczysław Kośla - inspektor

kosla@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 111

Aneta Bartuszek - główny specjalista

a.bartuszek@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 109

Kinga Kawińska - inspektor

kawinska@wysmierzyce.pl
 
tel. 48 615 70 03 w. 109

Magdalena Grzybkowska - referent

grzybkowska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 109

Cezary Zwierzchowski

cezary.zwierzchowski@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 109

Andrzej Sitarek - konserwator

Magdalena Kawińska - księgowa

m.kawinska@wysmierzyce.pl


Inspektor Ochrony Danych Osobowych / Informatyk

admin@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 104

 

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE

Miejsko-Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej

Karolina Mańtorska - p.o. kierownik

mgops@wysmierzyce.pl

Irena Biernacka - pracownik socjalny

Joanna Małek- referent ds. świadczeń rodzinnych

Jolanta Fołtyn - referent

Bożena Syta - pracownik socjalny

Irmina Nurek - asystent rodziny

tel:  48 615 70 03 w. 117

 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

Justyna Bomba - dyrektor

biblioteka@wysmierzyce.pl

       48 615 71 20

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 2258
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Wyśmierzycach
Nazwa dokumentu: Pracownicy Urzędu
Skrócony opis:
Osoba, która wytworzyła informację: Mateusz Walczewski
Osoba, która udostępnia informację: Mateusz Walczewski
Data wytworzenia informacji: 28.04.2017
Data udostępnienia informacji: 28.04.2017 19:15:25
Data ostatniej aktualizacji: 17.02.2020 15:30:45
Rejestr zmian