Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Referat Finansowo - Budżetowy

Skarbnik Gminy

Wiesława Pytka

tel.48 615 70 03 w. 105

skarbnik@wysmierzyce.pl

Ksiegowość budżetowa

Katarzyna Miros - główny specjalista

tel. 48 615 70 03 w. 122

k.miros@wysmierzyce.pl

Wieloosobowe samodzielne stanowisko ds. ekonomicznej obsługi oświaty

Halina Badowska - główna księgowa

h.badowska@wysmierzyce.pl

Mariola Jaworska - referent d/s ekonomiczno-administracyjnych

m.jaworska@wysmierzyce.pl

tel.  48 615 70 03 w. 114

Księgowość podatkowa

Jolanta Cybulska - inspektor

j.cybulska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 115

Sylwia Leśnowolska - referent

s.lesnowolska@wysmierzyce.pl

Referat Organizacyjno - Administracyjny

Justyna Wiśniewska - główny specjalista

j.wisniewska@wysmierzyce.pl
tel. 48 615 70 03 w.101

Kinga Pakuła  - referent

tel. 48 615 70 03 w. 107

biurorady@wysmierzyce.pl

k.pakula@wysmierzyce.pl
Katarzyna Ogorzałek - specjalista

k.ogorzalek@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 107

Referat Spraw Obywatelskich 

Agnieszka Szymańska - zastepca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

a.szymanska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 110

Katarzyna Wilewska

k.wilewska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 110

Samodzielne stanowisko ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego

Karol Dąbrowski - inspektor

k.dabrowski@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 108

Referat Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Ochrony Środowiska

Mieczysław Kośla - inspektor

m.kosla@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 111

Aneta Bartuszek - główny specjalista

a.bartuszek@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 109

Kinga Kawińska - inspektor

k.kawinska@wysmierzyce.pl
 
tel. 48 615 70 03 w. 109

Magdalena Grzybkowska - referent

m.grzybkowska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 109

Cezary Zwierzchowski

c.zwierzchowski@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 109

Andrzej Sitarek - konserwator

Magdalena Kawińska - księgowa

m.kawinska@wysmierzyce.pl

Norbert Wojas - Informatyk
tel. 48 615 70 03 w. 104

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

admin@wysmierzyce.pl

 

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE

Miejsko-Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej

Karolina Mańtorska - p.o. kierownik

k.mantorska@wysmierzyce.pl

Monika Abramowicz - pracownik socjalny

Joanna Małek- referent ds. świadczeń rodzinnych

Jolanta Fołtyn - pracownik ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

Bożena Syta - pracownik socjalny

Irmina Nurek - asystent rodziny

Katarzyna Serafin - opiekunka środowiskowa

tel:  48 615 70 03 w. 117

 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

Justyna Bomba - dyrektor

ul. Mickiewicza 4

26-811 Wyśmierzyce

tel: 607 814 262

e-mail: biblwysm@wp.pl

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 3214
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Wyśmierzycach
Nazwa dokumentu: Pracownicy Urzędu
Skrócony opis:
Osoba, która wytworzyła informację: Mateusz Walczewski
Osoba, która udostępnia informację: Mateusz Walczewski
Data wytworzenia informacji: 28.04.2017
Data udostępnienia informacji: 28.04.2017 19:15:25
Data ostatniej aktualizacji: 18.03.2021 13:33:11
Rejestr zmian