Proszę czekać
Proszę czekać

Nasz serwis wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Są one wykorzystywane w celu zapewnienia poprawnego działania serwisu. W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień dot. przechowywania plików cookies w Twojej przeglądarce. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na przechowywanie plików cookies na Twoim komputerze.

Referat Finansowo - Budżetowy

Wiesława Pytka - Skarbnik Gminy

skarbnik@wysmierzyce.pl

tel.48 615 70 03 w. 105

Ksiegowość budżetowa

Katarzyna Miros - główny specjalista

k.miros@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 122

Wieloosobowe samodzielne stanowisko ds. ekonomicznej obsługi oświaty

Mariola Jaworska - specjalista

m.jaworska@wysmierzyce.pl

tel.  48 615 70 03 w. 114

Anna Ajdukiewicz - referent

a.ajdukiewicz@wysmierzyce.pl

tel.  48 615 70 03 w. 114

Księgowość podatkowa

Małgorzata Rola - specjalista

m.rola@wysmierzyce.pl

tel.  48 615 70 03 w. 115

Referat Organizacyjno - Administracyjny

Justyna Wiśniewska - główny specjalista

j.wisniewska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w.101

Kinga Pakuła  - specjalista

k.pakula@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 107

Katarzyna Ogorzałek - specjalista

k.ogorzalek@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 107

Referat Spraw Obywatelskich 

Agnieszka Szymańska - zastepca Kierownika Urzędu Stanu Cywilnego

a.szymanska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 110

Katarzyna Wilewska - inspektor

k.wilewska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 106

Samodzielne stanowisko ds. obronnych, obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego

 

tel. 48 615 70 03 w. 108

Referat Gospodarki Komunalnej, Budownictwa i Ochrony Środowiska

Aneta Bartuszek - główny specjalista

a.bartuszek@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 112

Magdalena Rek - referent

m.rek@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 112
 
Dominika Burakowska - specjalista

d.burakowska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 112

Magdalena Kawińska - specjalista

m.kawinska@wysmierzyce.pl

tel. 48 615 70 03 w. 109 lub w. 113
 
Andrzej Sitarek - konserwator
 
Daniel Dudkiewicz - konserwator
 
Andrzej Gaczkowski - konserwator
 
Elżbieta Michrowska
 
tel. 48 615 70 75
 
 
Obsługa informatyczna
 
Marcin Mnich - informatyk
 
 
tel. 48 615 70 03 w. 104
 
 
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
 
Aneta Dziewanowska - inspektor RODO
 
 
tel: 604 143 513

 

JEDNOSTKI ORGANIZACYJNE

Miejsko-Gminny  Ośrodek Pomocy Społecznej

Karolina Mańtorska - kierownik

k.mantorska@wysmierzyce.pl

Jolanta Fołtyn - pracownik ds. świadczeń rodzinnych i funduszu alimentacyjnego

j.foltyn@mgops.wysmierzyce.pl

Bożena Syta - pracownik socjalny

b.syta@mgops.wysmierzyce.pl

Irmina Nurek - asystent rodziny

i.nurek@mgops.wysmierzyce.pl

 

tel:  48 615 70 03 w. 117

 

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna

Justyna Bomba - dyrektor

ul. Adama Mickiewicza 4

26-811 Wyśmierzyce

tel: 607 814 262

e-mail: biblwysm@wp.pl

LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
LpNazwaOpisTypRozmiarDatadataUdostdataModcreatingmodifierOpcje
Informacje
Ilość odwiedzin: 7145
Podmiot udostępniający: Urząd Miejski w Wyśmierzycach
Nazwa dokumentu: Pracownicy Urzędu
Skrócony opis:
Osoba, która wytworzyła informację: Mateusz Walczewski
Osoba, która udostępnia informację: Mateusz Walczewski
Data wytworzenia informacji: 28.04.2017
Data udostępnienia informacji: 28.04.2017 19:15:25
Data ostatniej aktualizacji: 08.05.2024 10:34:56
Rejestr zmian